Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových staviebPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáHIT HOFMAN, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Školex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyRVL13 - workoutové ihriskáLinea SK, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoKomplexné vybavenie športovískPredaj a prenájom dopravného značeniaMobiliár pre mestá a obcePopredný európsky výrobca LED modulovČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySystémy pre dopravu a bezpečnosťSPORT REAL s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Inštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíFrantišek Křivák - TEROSATNávrh a realizácia detských ihrískMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠatňové skrinky s grafickým motívomŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna technika, závlahy

Komunálne vysávače GSvac od firmy MERKUR SLOVAKIA s.r.o.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

Špičkové prístroje určené k vysávaniu psích exkrementov a drobného odpadu, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s firmou STIHL a HONDA. 

Podľa našich skúseností sa dajú spoľahlivo využiť všade tam, kde je nutné zabezpečiť poriadok a čistotu, v parkoch, detských ihriskách. Výborne se osvedčili pri upratovaniu týchto verejných miest, a to predovšetkým zberom ohorkov a drobných odpadkov.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyZáhradná, lesná a komunálna technikaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.STAVREMVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Výstavba športových areálovDekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienBezpečnosť cestnej premávkyProfesionálne LED vianočné osvetlenieNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre bezpečné cestyVšetko pre školuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovwww.mojeihrisko.skCSAKOM, spol. s r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruPara Invest s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietDextrade Žilina, s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.