Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyColmex - posilovny, fitparky, workoutSPORT REAL s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAProfesionálna technika, závlahyHIT HOFMAN, s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPredaj a prenájom dopravného značeniaRealizácia športových staviebŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáŠportové povrchy a detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATSIGNATECH spol. s r. o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVáš špecialista na kovový nábytokŠkolex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPopredný európsky výrobca LED modulovZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁTeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Komunálny nákladný elektromobil SELVO S2.DCH od firmy MERKUR SLOVAKIA s.r.o.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

Nákladný elektromobil SELVO S2.DCH

Vlastnosti elektromobilu Selvo S2.DCH:

  • Nosnosť korby 500 kilogramov
  • Dojazd až 115 kilometrov (so zapnutou klimatizáciou 75 kilometrov)
  • Priestranná kabína pre dve osoby
  • Splní najčastejšie potreby komunálnej údržby
  • Minimálne prevádzkové náklady
  • Cena na vyžiadanie

Bližšie informácie:

Úžitkový nákladný elektromobil Selvo S2.DCH s dojazdom 115 km je výborným riešením nielen pre uzavreté golfové a hotelové rezorty, ale vďaka možnosti prihlásiť ŠPZ ho možno použiť aj na verejných komunikáciách.

Jeho korba totiž unesie až 500 kg, čím vám pri množstve situácií uľahčí množstvo práce. Navyše pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

Uzavretá kabína

S priestrannou kabínou pre dve osoby je možná dlhodobá práca aj v horúcich letných dňoch. So zapnutou klimatizáciou však počítajte s dojazdom na úrovni 75 kilometrov.

Ideálny pomocník s vysokou nosnosťou

Jeho prednosťou je ložná plocha s rozmermi 1,6 × 1,3 m. Uvezie teda dve štandardné euro palety. Nosnosť vozidla je 500 kg.

Pôvod vozidla

Vývoj a konštrukcia vozidla prebieha v úzkej spolupráci českých firiem BG Technik a VARI. Elektronika potom pochádza z japonskej továrne Toyota Motor. Vďaka tomu sú vývojové náklady prekvapivo nízke, čo sa pozitívne prejavuje na obstarávacej cene.

Nízke prevádzkové náklady

Elektromobil prakticky nepotrebuje skoro žiadnu údržbu. Celkové prevádzkové náklady vrátane jeho údržby sú zhruba pätinové voči autu s bežným dieselovým motorom.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiRozhlasové, radarové a informačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičnedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovProfesionálne LED vianočné osvetlenieRenovácia parkietZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyA J Produkty a.s.Výstavba športových areálovPara Invest s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠpecialisti na svetelné dekorácieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovísk...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZáhradná, lesná a komunálna technikaSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYKomunálna technikaCSAKOM, spol. s r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoKompletná ponuka komunálnej technikyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíKompletné vybavenie škôlOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcí