Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových staviebPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáHIT HOFMAN, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Školex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyRVL13 - workoutové ihriskáLinea SK, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoKomplexné vybavenie športovískPredaj a prenájom dopravného značeniaMobiliár pre mestá a obcePopredný európsky výrobca LED modulovČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySystémy pre dopravu a bezpečnosťSPORT REAL s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Inštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíFrantišek Křivák - TEROSATNávrh a realizácia detských ihrískMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠatňové skrinky s grafickým motívomŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna technika, závlahy

Komunálny nákladný elektromobil SELVO S2.DCH od firmy MERKUR SLOVAKIA s.r.o.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

Nákladný elektromobil SELVO S2.DCH

Vlastnosti elektromobilu Selvo S2.DCH:

  • Nosnosť korby 500 kilogramov
  • Dojazd až 115 kilometrov (so zapnutou klimatizáciou 75 kilometrov)
  • Priestranná kabína pre dve osoby
  • Splní najčastejšie potreby komunálnej údržby
  • Minimálne prevádzkové náklady
  • Cena na vyžiadanie

Bližšie informácie:

Úžitkový nákladný elektromobil Selvo S2.DCH s dojazdom 115 km je výborným riešením nielen pre uzavreté golfové a hotelové rezorty, ale vďaka možnosti prihlásiť ŠPZ ho možno použiť aj na verejných komunikáciách.

Jeho korba totiž unesie až 500 kg, čím vám pri množstve situácií uľahčí množstvo práce. Navyše pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

Uzavretá kabína

S priestrannou kabínou pre dve osoby je možná dlhodobá práca aj v horúcich letných dňoch. So zapnutou klimatizáciou však počítajte s dojazdom na úrovni 75 kilometrov.

Ideálny pomocník s vysokou nosnosťou

Jeho prednosťou je ložná plocha s rozmermi 1,6 × 1,3 m. Uvezie teda dve štandardné euro palety. Nosnosť vozidla je 500 kg.

Pôvod vozidla

Vývoj a konštrukcia vozidla prebieha v úzkej spolupráci českých firiem BG Technik a VARI. Elektronika potom pochádza z japonskej továrne Toyota Motor. Vďaka tomu sú vývojové náklady prekvapivo nízke, čo sa pozitívne prejavuje na obstarávacej cene.

Nízke prevádzkové náklady

Elektromobil prakticky nepotrebuje skoro žiadnu údržbu. Celkové prevádzkové náklady vrátane jeho údržby sú zhruba pätinové voči autu s bežným dieselovým motorom.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyZáhradná, lesná a komunálna technikaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.STAVREMVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Výstavba športových areálovDekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienBezpečnosť cestnej premávkyProfesionálne LED vianočné osvetlenieNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre bezpečné cestyVšetko pre školuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovwww.mojeihrisko.skCSAKOM, spol. s r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruPara Invest s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietDextrade Žilina, s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.