Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyLeader v predaji komunálnej technikyNávrh a realizácia detských ihrískZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Realizácia športových staviebREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNabíjacie stanice pre elektromobilyHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokProfesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokLinea SK, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaPopredný európsky výrobca LED modulovDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDrevené detské ihriská z agátového drevaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.

Komunálny nákladný elektromobil SELVO S2.DCH od firmy MERKUR SLOVAKIA s.r.o.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

Nákladný elektromobil SELVO S2.DCH

Vlastnosti elektromobilu Selvo S2.DCH:

  • Nosnosť korby 500 kilogramov
  • Dojazd až 115 kilometrov (so zapnutou klimatizáciou 75 kilometrov)
  • Priestranná kabína pre dve osoby
  • Splní najčastejšie potreby komunálnej údržby
  • Minimálne prevádzkové náklady
  • Cena na vyžiadanie

Bližšie informácie:

Úžitkový nákladný elektromobil Selvo S2.DCH s dojazdom 115 km je výborným riešením nielen pre uzavreté golfové a hotelové rezorty, ale vďaka možnosti prihlásiť ŠPZ ho možno použiť aj na verejných komunikáciách.

Jeho korba totiž unesie až 500 kg, čím vám pri množstve situácií uľahčí množstvo práce. Navyše pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

Uzavretá kabína

S priestrannou kabínou pre dve osoby je možná dlhodobá práca aj v horúcich letných dňoch. So zapnutou klimatizáciou však počítajte s dojazdom na úrovni 75 kilometrov.

Ideálny pomocník s vysokou nosnosťou

Jeho prednosťou je ložná plocha s rozmermi 1,6 × 1,3 m. Uvezie teda dve štandardné euro palety. Nosnosť vozidla je 500 kg.

Pôvod vozidla

Vývoj a konštrukcia vozidla prebieha v úzkej spolupráci českých firiem BG Technik a VARI. Elektronika potom pochádza z japonskej továrne Toyota Motor. Vďaka tomu sú vývojové náklady prekvapivo nízke, čo sa pozitívne prejavuje na obstarávacej cene.

Nízke prevádzkové náklady

Elektromobil prakticky nepotrebuje skoro žiadnu údržbu. Celkové prevádzkové náklady vrátane jeho údržby sú zhruba pätinové voči autu s bežným dieselovým motorom.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.: 044/ 552 26 04, 0905 552 253

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.GARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienALEX kovový a školský nábytok s.r.o.STAVREM...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKBezpečnosť cestnej premávkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieRenovácia parkietVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKompletné vybavenie škôlFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekoráciePara Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKomunálna technikaMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.