Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolex s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáSPORT REAL s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoDetské ihriská, street workout, fitness prvkyPopredný európsky výrobca LED modulovZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNávrh a realizácia detských ihrískMobiliár pre mestá a obceProfesionálna technika, závlahySIGNATECH spol. s r. o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRVL13 - workoutové ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMY DVA Slovakia, s.r.o.Realizácia športových staviebSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRARozžiarte Vianoce vo Vašom okolíDrevené detské ihriská z agátového drevaŠtudio-21 plus, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLinea SK, s.r.o.

MANTIS BioMant Compact zariadenie na využitie v mestách a obciach od KONNEX s.r.o.

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi.

Bližšie informácie: 0917 545 019, 0908 070 837, 033/5333 707, info@konnex.sk

Jedná sa o kompaktné zariadenie na využitie v mestách a obciach na činnosti:

1 . Ničenie buriny bez použitia chemikálií:

• Ničenie buriny len horúcou vodou do 99,8 ° C pri tlaku od 30 do 50 Bar ( riadkové s nástavcom do 15 cm alebo plošné s vozíkom na kolieskach o šírka 50 cm)

2. Plošné umývanie, čistenie, odstraňovanie a dezinfikovanie tlakom od 30 do 130 Bar podľa potreby činnosti.

• Odstraňovanie olejových škvŕn po spálených kuchynských olejoch, motorovej nafty, odstránenie asfaltu z plôch.

• Vyčistenie ohorenej dlažby.

• Umývanie a čistenie povrchov dlažby alebo chodníkov od nežiaducej nečistoty po jarmokoch a zhromaždeniach na verejných priestranstvách.

• Rozpúšťanie a odstraňovanie žuvačiek zo všetkých možných povrchov. (rozpustenie a následné vyparenie)

• Odstránenie machu z fasád domov, betónových plotov, keramických kvetináčov a iných častí a predmetov, čím sa obnoví ich lesk a sviežosť.

• Vyčistenie starých zanesených nánosov od stromov na dlažbách, lavičkách a iných častiach

• Vyčistenie schodov, zábradlí, plôch pod lavičkami od nežiaducich nánosov ... : -)

• Hĺbkové vyčistenie hrobov, pamätníkov sôch, búst z rôznych materiálov ako pieskovec, leštený mramor, betón, bronz, zliatiny a z iných povrchov.

• Vyčistenie plôch, pietnych miest od sviečkového vosku z rôznych povrchových plôch.

• Odstraňovanie grafitov z dlažby, niekedy aj z budov podľa v závislosti od povrchu a čerstvosti nastriekania, nie však z betónového povrchu, plexiskla a kovových častí.

• Vyčistenie povrchu od bežných fixiek, nie však od nezmývateľných.

• Umývanie a dezinfekcia vonkajších smetných košov na odpad a kontajnerových stojísk a zapustených kontajnerov.

• Dezinfikovanie a umývanie z vnútra zberných nádob po Bio odpade a kuchynského odpadu.

• Vyčistenie a pretlačenie nečistôt v kanalizačných vpustiach do dĺžky cca 10 m teplou vodou podľa množstva znečistenia.

• V súčasnosti veľmi užitočná činnosť stroja t.j. veľmi účinná dezinfekcia proti KOVID 9 vonkajších priestranstiev, ako napríklad lavičiek, zábradlí, autobusových zastávok a iných spoločenských vonkajších plôch. (teplota vody nad 70°C)

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi - kliknite sem ...

Prospekt BioMant SK - kliknite sem ...

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYPara Invest s.r.o.A J Produkty a.s.Všetko pre bezpečné cestyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVšetko pre školuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMFLORA SERVIS GROUP, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoProfesionálne LED vianočné osvetlenieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVýstavba športových areálovUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaElephant smile,s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovStroje pre údržbu a opravu komunikáciíKomplexné riešenie pre obce a mestáBezpečnosť cestnej premávkyKAPA AUDIO - Professional SoundRenovácia parkietCSAKOM, spol. s r.o.Kompletné vybavenie škôlZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíNabíjacie stanice pre elektromobilyŠpecialisti na svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuDekorum s.r.o.