Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokVáš špecialista na kovový nábytokCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇULinea SK, s.r.o.František Křivák - TEROSATNávrh a realizácia detských ihrískNabíjacie stanice pre elektromobilyŠkolex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALeader v predaji komunálnej technikyZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDrevené detské ihriská z agátového drevaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíProfesionálna technika, závlahyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Detské ihriská Play&Fun pre radosť detíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPredaj a prenájom dopravného značeniaŠportové povrchy a detské ihriskáHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových staviebREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáRozžiarte Vianoce vo Vašom okolí

MANTIS BioMant Compact zariadenie na využitie v mestách a obciach od KONNEX s.r.o.

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi.

Bližšie informácie: 0917 545 019, 0908 070 837, 033/5333 707, info@konnex.sk

Jedná sa o kompaktné zariadenie na využitie v mestách a obciach na činnosti:

1 . Ničenie buriny bez použitia chemikálií:

• Ničenie buriny len horúcou vodou do 99,8 ° C pri tlaku od 30 do 50 Bar ( riadkové s nástavcom do 15 cm alebo plošné s vozíkom na kolieskach o šírka 50 cm)

2. Plošné umývanie, čistenie, odstraňovanie a dezinfikovanie tlakom od 30 do 130 Bar podľa potreby činnosti.

• Odstraňovanie olejových škvŕn po spálených kuchynských olejoch, motorovej nafty, odstránenie asfaltu z plôch.

• Vyčistenie ohorenej dlažby.

• Umývanie a čistenie povrchov dlažby alebo chodníkov od nežiaducej nečistoty po jarmokoch a zhromaždeniach na verejných priestranstvách.

• Rozpúšťanie a odstraňovanie žuvačiek zo všetkých možných povrchov. (rozpustenie a následné vyparenie)

• Odstránenie machu z fasád domov, betónových plotov, keramických kvetináčov a iných častí a predmetov, čím sa obnoví ich lesk a sviežosť.

• Vyčistenie starých zanesených nánosov od stromov na dlažbách, lavičkách a iných častiach

• Vyčistenie schodov, zábradlí, plôch pod lavičkami od nežiaducich nánosov ... : -)

• Hĺbkové vyčistenie hrobov, pamätníkov sôch, búst z rôznych materiálov ako pieskovec, leštený mramor, betón, bronz, zliatiny a z iných povrchov.

• Vyčistenie plôch, pietnych miest od sviečkového vosku z rôznych povrchových plôch.

• Odstraňovanie grafitov z dlažby, niekedy aj z budov podľa v závislosti od povrchu a čerstvosti nastriekania, nie však z betónového povrchu, plexiskla a kovových častí.

• Vyčistenie povrchu od bežných fixiek, nie však od nezmývateľných.

• Umývanie a dezinfekcia vonkajších smetných košov na odpad a kontajnerových stojísk a zapustených kontajnerov.

• Dezinfikovanie a umývanie z vnútra zberných nádob po Bio odpade a kuchynského odpadu.

• Vyčistenie a pretlačenie nečistôt v kanalizačných vpustiach do dĺžky cca 10 m teplou vodou podľa množstva znečistenia.

• V súčasnosti veľmi užitočná činnosť stroja t.j. veľmi účinná dezinfekcia proti KOVID 9 vonkajších priestranstiev, ako napríklad lavičiek, zábradlí, autobusových zastávok a iných spoločenských vonkajších plôch. (teplota vody nad 70°C)

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi - kliknite sem ...

Prospekt BioMant SK - kliknite sem ...

 

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.A J Produkty a.s.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieŠpecialisti na svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYCSAKOM, spol. s r.o.Kompletné vybavenie škôlPara Invest s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Najkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKALEX kovový a školský nábytok s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Komunálna technikaRenovácia parkiet...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSTAVREMVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Marko MT, s.r.o.Výstavba športových areálovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stien