Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíSPORT REAL s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠkolex s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠportové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Realizácia športových staviebSystémy pre dopravu a bezpečnosťDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Váš špecialista na kovový nábytokInštalácaí káblových rozvodovDrevené detské ihriská z agátového drevaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaLeader v predaji komunálnej technikyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLinea SK, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaŠatňové skrinky s grafickým motívomNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovMobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáNávrh a realizácia detských ihrískFrantišek Křivák - TEROSATSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoProfesionálna technika, závlahyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠtudio-21 plus, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁ

MANTIS BioMant Compact zariadenie na využitie v mestách a obciach od KONNEX s.r.o.

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi.

Bližšie informácie: 0917 545 019, 0908 070 837, 033/5333 707, info@konnex.sk

Jedná sa o kompaktné zariadenie na využitie v mestách a obciach na činnosti:

1 . Ničenie buriny bez použitia chemikálií:

• Ničenie buriny len horúcou vodou do 99,8 ° C pri tlaku od 30 do 50 Bar ( riadkové s nástavcom do 15 cm alebo plošné s vozíkom na kolieskach o šírka 50 cm)

2. Plošné umývanie, čistenie, odstraňovanie a dezinfikovanie tlakom od 30 do 130 Bar podľa potreby činnosti.

• Odstraňovanie olejových škvŕn po spálených kuchynských olejoch, motorovej nafty, odstránenie asfaltu z plôch.

• Vyčistenie ohorenej dlažby.

• Umývanie a čistenie povrchov dlažby alebo chodníkov od nežiaducej nečistoty po jarmokoch a zhromaždeniach na verejných priestranstvách.

• Rozpúšťanie a odstraňovanie žuvačiek zo všetkých možných povrchov. (rozpustenie a následné vyparenie)

• Odstránenie machu z fasád domov, betónových plotov, keramických kvetináčov a iných častí a predmetov, čím sa obnoví ich lesk a sviežosť.

• Vyčistenie starých zanesených nánosov od stromov na dlažbách, lavičkách a iných častiach

• Vyčistenie schodov, zábradlí, plôch pod lavičkami od nežiaducich nánosov ... : -)

• Hĺbkové vyčistenie hrobov, pamätníkov sôch, búst z rôznych materiálov ako pieskovec, leštený mramor, betón, bronz, zliatiny a z iných povrchov.

• Vyčistenie plôch, pietnych miest od sviečkového vosku z rôznych povrchových plôch.

• Odstraňovanie grafitov z dlažby, niekedy aj z budov podľa v závislosti od povrchu a čerstvosti nastriekania, nie však z betónového povrchu, plexiskla a kovových častí.

• Vyčistenie povrchu od bežných fixiek, nie však od nezmývateľných.

• Umývanie a dezinfekcia vonkajších smetných košov na odpad a kontajnerových stojísk a zapustených kontajnerov.

• Dezinfikovanie a umývanie z vnútra zberných nádob po Bio odpade a kuchynského odpadu.

• Vyčistenie a pretlačenie nečistôt v kanalizačných vpustiach do dĺžky cca 10 m teplou vodou podľa množstva znečistenia.

• V súčasnosti veľmi užitočná činnosť stroja t.j. veľmi účinná dezinfekcia proti KOVID 9 vonkajších priestranstiev, ako napríklad lavičiek, zábradlí, autobusových zastávok a iných spoločenských vonkajších plôch. (teplota vody nad 70°C)

Využitie stroja MANTIS BioMant Compact v praxi - kliknite sem ...

Prospekt BioMant SK - kliknite sem ...

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruStroje pre údržbu a opravu komunikáciíCSAKOM, spol. s r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školySTAVREMUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Renovácia parkietBezpečnosť cestnej premávkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovNabíjacie stanice pre elektromobilyKAPA AUDIO - Professional SoundDextrade Žilina, s.r.o.Kompletné vybavenie škôl...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOA J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVšetko pre bezpečné cestyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKomplexné riešenie pre obce a mestáMarko MT, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieZáhradná, lesná a komunálna technikaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYDekorum s.r.o.Všetko pre školuMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhowww.mojeihrisko.skZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýstavba športových areálov