Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠportové povrchy a detské ihriskáREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADetské ihriská Play&Fun pre radosť detíProfesionálna technika, závlahyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíVáš špecialista na kovový nábytokBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomDrevené detské ihriská z agátového drevaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Školex s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokNávrh a realizácia detských ihrískŠkolský nábytok Daffer s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíRealizácia športových staviebLinea SK, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značenia

Modernizácia a rekonštrukcia odborných učební od Elephant smile, s.r.o.

Kontaktujte nás na: +421 917 284 201 alebo info@elephant-smile.sk

Modernizácia a rekonštrukcia odborných učební

1.   Poradíme Vám, ako modernizovať odbornú učebňu KOMPLEXNE, alebo na ETAPY. Navštívime Vás a spracujeme podklady podľa súčasného stavu. Neprekvapí nás ani pivnica, pôda, alebo 30 rokov stará učebňa. U ETAP môžete VYUŽIŤ MIESTNE REMESELNÍKY.

2.   Poradíme Vám, čo využiť z existujúceho stavu, čo urobiť novo. Pripravíme PROJEKTY PLYNU, VODY, ELEKTRO, SIETE… podľa ktorých môžu miestni remeselníci pripraviť prívody pre nábytkové vybavenie. Môžeme Vám pomôcť s koordináciou a technickým dozorom nad dodávkou, aby ste dostali to, čo ste si predstavovali a požadovali, nie to, čo sa Vám budú snažiť firmy vnútiť ako víťazi výberového konania.

3.    Spracovávame 3d návrhy odborných učební fyziky, kombinovaných učební fyziky a chémie, prírodovedných učební, posluchární, multimediálnych učební, multifunkčných učební na výučbu mnohých predmetov s jednotným technickým zázemím, učební chémie, laboratórií.

4.   Spracovávame rozpočty orientačné, ktoré je možné využiť pre žiadosti o finančné prostriedky u zriaďovateľov alebo rozpočty položkové s technickým popisom každej položky a výkazom výmerom - ktoré môžete využiť pre žiadosti o dotácie, alebo pre výberové konania

5.   Spracovávame Zadávaciu dokumentáciu pre zadanie verejnej zákazky, ktorá obsahuje všetko, čo požaduje zákon 137/2006 Zb. podľa novelizácií a vyhlášok z r. 2012Dotácia investičné a neinvestičné na odborné učebne

1.   Poradíme Vám vhodné dotačné tituly. Spracovávame podklady do všetkých investičných a neinvestičných dotačných titulov pre celú SR. Pri neinvestičných dotačných tituloch spracovávame oblasť tzv. krížového financovania – tu je možné žiadať o materiálne vybavenie učebne.

2.   Informujeme Vás o aktuálnych či pripravovaných výzvach. Vždy je vhodné si niekoľko mesiacov vopred pripraviť projektovú dokumentáciu a pri vypísaní výzvy ju využijete a môžete sa v kľude sústrediť na spísanie kvalitnej žiadosti.

3.   Poradíme Vám postupy pri podávaní žiadostí podľa našich získaných skúseností. Pomôžeme Vám so spracovaním žiadosti o dotáciu vr. jej príloh.

4.   Spracujeme Vám projektovú dokumentáciu na DODÁVKU odborných učební pre žiadosť o dotáciu. Projektová dokumentácia sa dokladá ako jedna z príloh žiadosti.

5.   Spracujeme Vám rozpočty na Dodávku odborných učební a pomôžeme Vám s ich doplnením do rozpočtu v Benefite - v žiadosti.

Jazykové učebne

Učebne chémie

Dielenské učebne

Kontaktujte nás na: +421 917 284 201 alebo info@elephant-smile.sk

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliár20 rokov inovácií pre čistotu našich miest - REDOX s.r.o.Intersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠpecialisti na svetelné dekorácieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKomunálna technika...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Výstavba športových areálovNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienPara Invest s.r.o.Kompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.ALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Renovácia parkietBezpečnosť cestnej premávkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Marko MT, s.r.o.A J Produkty a.s.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohondecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíCSAKOM, spol. s r.o.