Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNabíjacie stanice pre elektromobilyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyVáš špecialista na kovový nábytokSIGNATECH spol. s r. o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Linea SK, s.r.o.František Křivák - TEROSATInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLeader v predaji komunálnej technikyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíDrevené detské ihriská z agátového drevaŠkolex s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáSPORT REAL s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠportové povrchy a detské ihriskáBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRealizácia športových staviebNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuProfesionálna technika, závlahyHIT HOFMAN, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytok

Ponúkame Vám dodávku a odbornú montáž certifikovaných hracích prvkov pre detské ihriská.

Pre bližšie informácie, nás prosím kontajtujte na: 

Tel.: 0915 787 330 alebo E-mail: ihriskozahrajmesa@gmail.com

Naša spoločnosť FUN & PLAY s. r. o. Vám ponúka dodávku a montáž hracích prvkov pre detské ihriská, preliezky, hojdačky, tématické zostavy, pružinové hojdačky, kolotoče, bezpečnostné povrchy a mestský mobiliár na verejné priestranstvá, sídliská, do parkov, rekreačných stredísk, do škôl a materských škôlok.

Garantujeme použitie kvalitných a bezpečných materiálov, krátku dobu dodávky a montáže v rámci celého Slovenska, komplexné služby, 2 ročnú záručnú dobu.

Všetky ponúkané prvky prešli certifikáciou v autorizovanom skúšobnom inštitúte a spĺňajú platné európske normy EN 1176 a EN 1177.

Všetky prvky sú certifikované spoločnosťou TÜV SÜD Slovakia s.r.o., ktorá je garantom našej kvality.

V rámci celého Slovenska je montáž na bezpečnostné kotvy zahrnutá v cene uvedenej v katalógu. 

Detské ihriská

Výrobe detských ihrísk sa venujeme od roku 2012. Náša výroba smerovala k záhradným domčekom, malým súkromným ihriskám a preliezkam. V roku 2016 sme vystavali prvé certifikované ihrisko podľa noriem EN1176 a EN1177. Certifikáciu vykonávala TÜV SÜD Slovakia. V roku 2018 sme do ponuky zaradili aj bezúdržbové detské ihríská.

Naše detské ihriská sú vyrábané na SLOVENSKU, sú BEZÚDRŽBOVÉ v kombinácii s eloxovaným hliníkom (záruka 50 rokov) a HDPE plastov (záruka 10 rokov). Podlahy a schody sú z drevoplastových dosák vložených do nerezovej konštrukcie (záruka 20 rokov). Všetky držadlá a priečniky sú taktiež nerezové ( záruka 10 rokov). Všetky malé a pohyblivé diely – závesy, ložiska, plastové krytky, lanové spojky a laná a ostatný nerezový materiál je v záručnej dobe 2 roky. Ihriská vyrábame tak, aby zaujali hneď na prvý pohľad nie len najmenších, ale všetkých okoloidúcich. 

Portfólio sa rozšírilo o WORK-OUTové konštrukcie, silové konštrukcie a taktiež outdoorové FITNESS zariadenia.

Všetky naše výrobky sú vyrábané na Slovensku !!!

Naše detské ihriská nájdete v každom kúte Slovenskej Republiky. Do dnešného dňa sme zrealizovali 486 detských ihrísk.

Doplnky k detským ihriskám

Neodmysliteľnou súčasťou detských ihrísk sú reťazové a pružinové hojdačky, kolotoče, prevažovadlá, lezecké a motorické prvky, edukatívne prvky a mnoho iného.

Samozrejme nezabúdame na najmenších a do ponuky sme zaradili už aj pieskoviská.

Workout

Naše workoutové ihriská sú vyrábané na SLOVENSKU, sú bezúdržbové a vyrobené z konštrukčnej ocele s povrchovou úpravou – vypaľovaný epoxid + prášková farba. Profil stĺpov je guľatý v rozmere 88,9 x 5mm, profily hrázd a rebríkov je v profile 33,7 x 3,2mm a profil bradiel je 42 x 3,2mm. Farebné prevedenie je možné v podľa RAL.

Workout je športová aktivita, ktorá zahŕňa rôzne cviky na verejných športových ihriskách s vlastnou váhou tela, predovšetkým na hrazde, bradlách, rebrinách, horizontálnych rebrinách, kruhoch a podobne.

Cvičenie s vlastnou váhou podporuje rozvoj sily, vytrvalosti a výbušnosti.

Fitness stroje

Outdoor fitness stroje sú určené pre seniorov, dospelých a mládež.

Získavajú si čoraz väčšiu obľubu pri všetkých vekových kategóriach po celom svete.

Cvičenie je ľahké, zábavné a hlavne podporuje zdravý životný štýl.

Dopadové plochy

Dopadové plochy majú hlavné použitie na detských ihriskách, kde ochránia Vaše deti pri páde z výšky až 2,5m. Spĺňajú požiadavky EN 1176 a EN 1177 týkajúcich sa vybavenia detských ihrísk.

Aby ste zistili, ktorý produkt je pre Vás vhodný, je potrebné vedieť kritickú výšku pádu. Následne si už viete vybrať vhodnú hrúbku gumovej dlažby na detské ihrisko. Gumová dlažba je vhodná alternatíva k betónovým, asfaltovým, štrkovým či iným povrchom ihrísk. Gumové dlažby vytvárajú príjemný vzhľad, majú vynikajúce absorbčné schopnosti, tlmia pád, sú vodopriepustné, pružné a ľahké na údržbu.

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiInformačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyKomunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíPara Invest s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneSTAVREMOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíCSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienRenovácia parkietURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Kompletné vybavenie škôlVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundZáhradná, lesná a komunálna technikaA J Produkty a.s....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýstavba športových areálovManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Elephant smile,s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíMarko MT, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKompletná ponuka komunálnej technikySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročia