Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokProfesionálna technika, závlahyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíHIT HOFMAN, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLinea SK, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokRealizácia športových staviebREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNabíjacie stanice pre elektromobilyŠkolex s.r.o.Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíPredaj a prenájom dopravného značeniaNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetlenia

Učebné pomôcky od firmy MULTIP SK, s.r.o.

MULTIP SK, s.r.oSúčasťou našej kompletnej ponuky pre školy sú samozrejme tiež školské učebné pomôcky. Výučbové pomôcky máme v bohatej ponuke ako pre materské školy tak pre základné a stredné školy. 

V našom sortimente nájdete učebné pomôcky pre matematiku, fyziku, chémiu, biológiu, zemepis, Polytechnickou výučbu, výtvarnú a pracovnú výchovu, hudobnú a dramatickú výchovu, telesnú výchovu a šport, angličtinu a nemčinu. 

Ak máte akékoľvek otázky k učebným pomôckam či ste nenašli požadovanú didaktickú pomôcku, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci Vám radi zodpovedajú všetky Vaše otázky a odporučia Vám vhodné pomôcky pre Vašu výučbu.

VOLAJTE: 0907 879 121 alebo píšte na E-mail: kovac@multip.sk

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.ALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Výstavba športových areálovSTAVREMPara Invest s.r.o.Komunálna technikaOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyElephant smile,s.r.o.Renovácia parkietCSAKOM, spol. s r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieMarko MT, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienA J Produkty a.s.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKompletné vybavenie škôlFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieBezpečnosť cestnej premávkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročia