Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyLeader v predaji komunálnej technikyNávrh a realizácia detských ihrískZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Realizácia športových staviebREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNabíjacie stanice pre elektromobilyHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokProfesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokLinea SK, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaPopredný európsky výrobca LED modulovDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDrevené detské ihriská z agátového drevaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.

Univerzálne traktory pre mestá a obce od ŠUPA TECHNIKA

Kontaktujte nás: +421 33 7781 170, obchod@supa.sk 

UNIVERZÁLNE TRAKTORY sú ergonomické, jednoducho použiteľné a veľmi spoľahlivé kompaktné traktory. Rýchle, perfektne ovládateľné sú v tejto kategórii vysokým výkonom pre širokú škálu rôznych úloh ako sú údržba trávnika, zimná komunálna údržba, práce s predným nakladačom. Pre univerzálne traktory z našej ponuky neexistujú prekážky, presvedčte sa o tom sami.


Pre ceny a technické informácie UNIVERZÁLNYCH TRAKTOROV, prosím kliknite sem ... 

ŠIROKÁ ŠKÁLA POUŽITIA UNIVERZÁLNYCH TRAKTOROV OD FIRMY ŠUPA TECHNIKA

Pre ceny a technické informácie UNIVERZÁLNYCH TRAKTOROV, prosím kliknite sem ...

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.GARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienALEX kovový a školský nábytok s.r.o.STAVREM...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKBezpečnosť cestnej premávkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieRenovácia parkietVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKompletné vybavenie škôlFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekoráciePara Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKomunálna technikaMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.