Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíRealizácia športových staviebNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRVL13 - workoutové ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Školex s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovDrevené detské ihriská z agátového drevaSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSPORT REAL s.r.o.Profesionálna technika, závlahyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMobiliár pre mestá a obceUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoMY DVA Slovakia, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaFrantišek Křivák - TEROSATPredaj a prenájom dopravného značeniaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁHIT HOFMAN, s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískDetské ihriská, street workout, fitness prvkyLeader v predaji komunálnej technikyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuInštalácaí káblových rozvodovŠatňové skrinky s grafickým motívomČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠportové povrchy a detské ihriskáKomplexné vybavenie športovískZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠtudio-21 plus, s.r.o.

Veľkoobchodné ceny pre školy a obce od firmy DAFFER s.r.o.

Hľadáte už roky spoľahlivého a stáleho partnera pre nákup kancelárskych alebo školských potrieb? Radi by ste nakupovali lacnejšie a úspornejšie?

Teraz vám ponúkame perfektnú príležitosť, ako si splniť tieto želania!

Firma Daffer pôsobí na trhu so školskými a kancelárskymi potrebami už 24 rokov. Odvtedy však doba poriadne pokročila, a preto vám prinášame vynovený e-shop daffer.sk! Na jednom mieste tu nájdete všetok potrebný školský, kancelársky či hygienický sortiment, a to všetko za veľkoobchodné ceny.

Čo to pre vás znamená?

Keď sa u nás zaregistrujete ako škola alebo obec, získavate:

• veľmi výhodné veľkoobchodné ceny na každý produkt už od prvej objednávky

• prehľad o všetkých svojich zrealizovaných nákupoch 

Pre školy ponúkame dodatočné výhody:

• dopravu zdarma bez minimálnej hodnoty nákupu

• možnosť platby až po dodaní tovaru

A ako to funguje?

• (len) jedna rýchla registrácia a žiadne ďalšie vypisovanie fakturačných údajov pri objednávkach

• už registrovaní sa prihlásia len pomocou dvoch údajov: IČO + heslo

Registráciou do nášho e-shopu môžete nakupovať nielen oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie, ale hlavne za bezkonkurenčne nízke ceny.

Registrácia https://www.daffer.sk/registracia

 

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYZáhradná, lesná a komunálna technikaMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyA J Produkty a.s.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieKomplexné riešenie pre obce a mestáŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKCSAKOM, spol. s r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískDextrade Žilina, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.www.mojeihrisko.skBezpečnosť cestnej premávkyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Elephant smile,s.r.o.Dekorum s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieŠpecialisti na svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVýstavba športových areálovMarko MT, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Para Invest s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Renovácia parkietNabíjacie stanice pre elektromobilyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíSTAVREMVšetko pre školu