Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyColmex - posilovny, fitparky, workoutZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokFrantišek Křivák - TEROSATTeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značeniaNávrh a realizácia detských ihrískSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLeader v predaji komunálnej technikyPopredný európsky výrobca LED modulovProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠkolex s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Detské ihriská Play&Fun pre radosť detíProfesionálna technika, závlahyLinea SK, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyHIT HOFMAN, s.r.o.Realizácia športových staviebDrevené detské ihriská z agátového drevaCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠportové povrchy a detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyVáš špecialista na kovový nábytokSIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASPORT REAL s.r.o.

Veľkoobchodné ceny pre školy a obce od firmy DAFFER s.r.o.

Infolinka: daffer@daffer.sk+421 46 519 87 11

Hľadáte už roky spoľahlivého a stáleho partnera pre nákup kancelárskych alebo školských potrieb? Radi by ste nakupovali lacnejšie a úspornejšie?

Teraz vám ponúkame perfektnú príležitosť, ako si splniť tieto želania!

Firma Daffer pôsobí na trhu so školskými a kancelárskymi potrebami už 24 rokov. Odvtedy však doba poriadne pokročila, a preto vám prinášame vynovený e-shop daffer.sk! Na jednom mieste tu nájdete všetok potrebný školský, kancelársky či hygienický sortiment, a to všetko za veľkoobchodné ceny.

Čo to pre vás znamená?

Keď sa u nás zaregistrujete ako škola alebo obec, získavate:

• veľmi výhodné veľkoobchodné ceny na každý produkt už od prvej objednávky

• prehľad o všetkých svojich zrealizovaných nákupoch 

Pre školy ponúkame dodatočné výhody:

• dopravu zdarma bez minimálnej hodnoty nákupu

• možnosť platby až po dodaní tovaru

A ako to funguje?

• (len) jedna rýchla registrácia a žiadne ďalšie vypisovanie fakturačných údajov pri objednávkach

• už registrovaní sa prihlásia len pomocou dvoch údajov: IČO + heslo

Registráciou do nášho e-shopu môžete nakupovať nielen oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie, ale hlavne za bezkonkurenčne nízke ceny.

Registrácia https://www.daffer.sk/registracia

 

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

 

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiRozhlasové, radarové a informačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoSTAVREMVýstavba športových areálovSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienPara Invest s.r.o.A J Produkty a.s.Záhradná, lesná a komunálna technikaMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRenovácia parkietProfesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKdecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieKompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíKomunálna technikaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO