Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLinea SK, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Školex s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuVáš špecialista na kovový nábytokUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.František Křivák - TEROSATPredaj a prenájom dopravného značeniaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomProfesionálna technika, závlahyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNávrh a realizácia detských ihrískČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyRealizácia športových staviebLeader v predaji komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇU

Veľkoobchodné ceny pre školy a obce od firmy DAFFER s.r.o.

Infolinka: daffer@daffer.sk+421 46 519 87 11

Hľadáte už roky spoľahlivého a stáleho partnera pre nákup kancelárskych alebo školských potrieb? Radi by ste nakupovali lacnejšie a úspornejšie?

Teraz vám ponúkame perfektnú príležitosť, ako si splniť tieto želania!

Firma Daffer pôsobí na trhu so školskými a kancelárskymi potrebami už 24 rokov. Odvtedy však doba poriadne pokročila, a preto vám prinášame vynovený e-shop daffer.sk! Na jednom mieste tu nájdete všetok potrebný školský, kancelársky či hygienický sortiment, a to všetko za veľkoobchodné ceny.

Čo to pre vás znamená?

Keď sa u nás zaregistrujete ako škola alebo obec, získavate:

• veľmi výhodné veľkoobchodné ceny na každý produkt už od prvej objednávky

• prehľad o všetkých svojich zrealizovaných nákupoch 

Pre školy ponúkame dodatočné výhody:

• dopravu zdarma bez minimálnej hodnoty nákupu

• možnosť platby až po dodaní tovaru

A ako to funguje?

• (len) jedna rýchla registrácia a žiadne ďalšie vypisovanie fakturačných údajov pri objednávkach

• už registrovaní sa prihlásia len pomocou dvoch údajov: IČO + heslo

Registráciou do nášho e-shopu môžete nakupovať nielen oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie, ale hlavne za bezkonkurenčne nízke ceny.

Registrácia https://www.daffer.sk/registracia

 

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

 

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.Elephant smile,s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKA J Produkty a.s.Komunálna technikaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonSTAVREMVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Výstavba športových areálovPara Invest s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Renovácia parkietZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Marko MT, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stien...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Kompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.