Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁInštalácaí káblových rozvodovDetské ihriská, street workout, fitness prvkyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáHIT HOFMAN, s.r.o.Realizácia športových staviebSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠportové povrchy a detské ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoFrantišek Křivák - TEROSATSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNávrh a realizácia detských ihrískLeader v predaji komunálnej technikyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyRVL13 - workoutové ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaProfesionálna technika, závlahySPORT REAL s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠkolex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠatňové skrinky s grafickým motívomLinea SK, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuMobiliár pre mestá a obceDrevené detské ihriská z agátového drevaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMY DVA Slovakia, s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoP & L Slovakia, spol s r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíVáš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠtudio-21 plus, s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.

Revízie a údržba detských ihrísk, športových ihrísk, telocviční, posilňovní, lezeckých stien a telocvičného náradia

  • Revízie a údržba detských ihrísk, športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stien, Revízie a opravy športového náradia, Revízie a opravy telocvičného náradia
  • Počet firiem v kategórii (40)

JMKE s.r.o.

jmke-s-r-o
Adresa: Húskova 1284/19, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Viac informácií

DOBA, s.r.o.

DOBA, s.r.o.
Adresa: P. O. Hviezdoslava 2165/4, 95501 Topoľčany
Viac informácií

SPORTER s.r.o.

SPORTER s.r.o.
Adresa: Švermova 28, 927 01 Šaľa
Viac informácií

ASTRIUM s.r.o.

ASTRIUM s.r.o.
Adresa: Kúpeľná 2349/1, 927 01 Šaľa
Viac informácií

SPORTECH, s.r.o.

SPORTECH, s.r.o.
Adresa: Rudenkova 820/4, 965 01 Žiar nad Hronom
Viac informácií

Vladimír Micenko – AMICE

Vladimír Micenko – AMICE
Adresa: Húskova 15, 04011 Košice-Sídlisko KVP
Viac informácií

Zahrajme sa s.r.o.

Zahrajme sa s.r.o.
Adresa: Kvetná 403/5, 09101 Stropkov
Viac informácií

Karol Šimonek - INTER

Karol Šimonek - INTER
Adresa: Hurbanovská 27, 946 57 Svätý Peter
Viac informácií

ENGO, s.r.o.

ENGO, s.r.o.
Adresa: Bulharská 35, 917 01 Trnava
Viac informácií

AVgym spol. s.r.o

AVgym spol. s.r.o
Adresa: Studenohorská 19, 841 03 Bratislava
Viac informácií
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Para Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.www.mojeihrisko.skA J Produkty a.s....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKomplexné riešenie pre obce a mestáZáhradná, lesná a komunálna technikaVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískKAPA AUDIO - Professional SoundStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruBezpečnosť cestnej premávkyMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoKompletné vybavenie škôlŠpecialisti na svetelné dekorácieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVšetko pre bezpečné cestySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Dekorum s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.STAVREMMarko MT, s.r.o.Renovácia parkietFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaProfesionálne LED vianočné osvetlenieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Výstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVšetko pre školuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYDextrade Žilina, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.